Home Credit

Půjčte si až 250 000 Kč

Bezúčelová půjčka na cokoli

Mám zájem o půjčku

Naposledy požádala:
Petra,

Výše půjčky:150 000 Kč
Hodnocení:4/5

Sjednání proběhlo úplně v pohodě. Online žádost ušetří dost času a pak už to jde jako na drátkách.

Je to nezávazné a bezpečné

Home Credit půjčka - Nezávazná žádost

Proč zvolit půjčku Home Credit ?

 • Online přehled o transakcích

 • Až 250 000,- Kč na cokoli

 • Volba doby splácení a to od 12 do 96 měsíců

 • Výplata peněz na účet, nebo na poště

Home Credit

Společnost Home Credit působí v České republice již od roku 1997 a nabízí celou řadu nebankovních finančních služeb a produktů, mezi které patří spotřebitelské financování, neúčelové půjčky, účelové úvěry, kreditní karty, pojištění a podobně. Tato společnost je součástí skupiny Home Credit a koncernu PPF, který je předním podnikem ve svém oboru ve střední a východní Evropě, ale působí také v asijských zemích. V současnosti se velké oblibě těší zejména Home Credit online půjčka.

Půjčka online

Home Credit půjčka online je úvěrový produkt nabízející 12 až 96,- Kč, které můžete použít na cokoli. U této vynikající a u nás velmi oblíbené půjčky není vyžadován ručitel ani zástava majetku a vyřízení je velmi rychlé a jednoduché – potřebujete jen nejzákladnější doklady. Půjčka je určena například důchodcům, zaměstnaným osobám či osobám samostatně výdělečně činným i dalším osobám s pravidelným příjmem. Půjčka Home Credit přináší i mnoho dalších výhod – patří mezi ně bezplatné vyřízení úvěru a také možnost předčasného splacení. Půjčku si můžete také výhodně pojistit proti neschopnosti splácet.

Vyřízení půjčky

Zaujala vás nabídka a chcete na společnost Home Credit kontakt, abyste zjistili více informací o tomto úvěru? Využijte kontaktní formulář online, který se nachází na těchto stránkách. Jeho prostřednictvím si můžete o půjčku zažádat.

Pokud hledáte společnost Home Credit a informace o půjčce, dejte si pozor na chybné zápisy názvu jako hom credit, houm credit, houm kredit, hom kredit, home kredit nebo home kredit pujcka.

Jak získat půjčku?

 • Zvolte částku a dobu splatnosti
  a poté vyplníte několik základních údajů o sobě

 • Vyhodnocení žádosti
  Automatizovaný systém okamžite zpracuje Vaši žádost a odešle ji poskytovateli půjčky

 • Poskytovatel Vás bude kontaktovat
  Po schválení žádosti a podpisu smlouvy s poskytovatelem Vám peníze přijdou na účet

Reference

Měla jsem dřív z půjček obavy, ale když jsem nutně potřebovala peníze, na vašich stránkách jsem objevila zajímavé nabídky, které mě přesvědčili. Všechno šlo rychle a bez problémů.

Věra,
Znojmo