Smart
  • Půjčka vhodná pro zaměstnané osoby, OSVČ, důchodce nebo ženy na mateřské dovolené
  • Možnost výhodného refinancování
  • Až 50 000,- Kč na cokoli a v hotovosti
  • Snadná dostupnost – bez dokazování příjmu nebo prověřování registrů dlužníků

SmartSmart - Nezávazná žádost


Smart půjčka

Renomovaná finanční společnost JET Money s.r.o. je velmi významným tuzemským poskytovatelem nebankovních úvěrových produktů. Na našem trhu poskytuje vynikající rychlé půjčky. V současnosti je nejzajímavějším produktem této společnosti Smart půjčka. Jedná se o rychlý online úvěr, který vám poskytne finanční prostředky v hotovosti a na cokoli.

Smart půjčka

Tento online úvěr nabízí 5 000 – 50 000,- Kč v hotovosti a bez nutnosti doložení účelu použití. Obvykle není vyžadováno ani žádné zajištění půjčky, takže ji můžete získat bez ručitele. Produkt je určeny pro každého, kdo má alespoň minimální pravidelný příjem – jedná se tedy zejména o zaměstnané osoby, OSVČ, důchodce nebo ženy na mateřské dovolené. Smart půjčky jsou velmi snadno dostupné a jejich vyřízení je opravdu velmi rychlé a jednoduché. Žádné papírování, prověřování, shánění potvrzení nebo chození na pobočku! Půjčka je zaměřena na klienty, kteří potřebují peníze ihned!

Sjednání

Chcete vědět, co vám nabízí společnost JET Money s.r.o. – pomůže vám Smart půjčka kalkulačka. Podmínky tohoto úvěru jsou zcela transparentní, přesně zjistíte, kolik zaplatíte. O půjčku si můžete samozřejmě zažádat online, a to přímo na těchto stránkách.