Provident

Půjčte si až 130 000 Kč

Přehledná smlouva a snadné a rychlé vyřízení

Naposledy požádala:
Petra, Praha

Výše půjčky: 50 000 Kč
Hodnocení:5/5

Díky snadnému vyřízení jsem měla peníze na účtu během několika dnů. Vím na koho se mám v budoucnu obrátit.

Je to nezávazné a bezpečné

Provident Provident - Nezávazná žádost


Proč zvolit Provident půjčku ?

 • Peníze v hotovosti nebo na účet

 • Bez ručitele a na cokoli na dobu až 36 měsíců

 • Půjčka od 6 000 do 130 000 Kč

 • Jednoduché a rychlé vyřízení

Provident

Společnost Provident Financial, s. r. o. je významným poskytovatelem nebankovních úvěrů a na českém trhu funguje již od roku 1997. Tato finanční společnost však byla založena již roku 1880 – a to ve Velké Británii. V současnosti však působí v mnoha zemích světa. V tuzemsku si získala oblibu férovým přístupem, transparentními podmínkami, rychlostí a jednoduchostí svých produktů a schopností se flexibilně přizpůsobit specifickým požadavkům klientů. Díky tomu si tato společnost na své konto připsala již přes 260 000 českých zákazníků!

Co Provident nabízí?

Provident půjčky jsou jednoduché, rychlé a výhodné. Tyto základní pilíře jsou tím, co klienti na nebankovních úvěrech nejvíce vyžadují a oceňují. Se společností Provident můžete získat 6 000 – 130 000,- Kč, které můžete použít na cokoli! Nepotřebujete přitom ručitele ani jinou formu zajištění. Můžete si také zvolit, zda chcete peníze vyplatit v hotovosti, nebo na bankovní účet. Vše může být hotovo již do 48 hodin. Jistě také oceníte velmi srozumitelnou a jednoduchou smlouvu na jediném listě A4 a transparentní podmínky, které okamžitě pochopí každý. Korektní přístup je základním kamenem každého kvalitního úvěru.

Sjednání půjčky

Jak získat na společnost Provident kontakt a o půjčku si požádat? Tento úvěr si můžete pohodlně sjednat prostřednictvím internetu. Přímo na těchto stránkách se nachází Provident kalkulačka, pomocí které si vyberete svou půjčku a dále vyplníte kontaktní formulář. Následně se s Vámi telefonicky spojí obchodní zástupce společnosti Provident, který s Vámi probere všechny možnosti. Smlouva Vám bude doručena k podpisu až domů, takže nemusíte vůbec nikam chodit. Pokud hledáte Provident kalkulačka, vyplňte nezávaznou žádost a zástupce společnosti Provident Vám zdarma spraví kalkulaci půjčky.

Jak získat půjčku?

 • Zvolte částku a dobu splatnosti
  a poté vyplníte několik základních údajů o sobě

 • Vyhodnocení žádosti
  Automatizovaný systém okamžite zpracuje Vaši žádost a odešle ji poskytovateli půjčky

 • Poskytovatel Vás bude kontaktovat
  Po schválení žádosti a podpisu smlouvy s poskytovatelem Vám peníze přijdou na účet

Reference

Uživit rodinu s dnešními platy a cenami je někdy opravdu slušně řečeno o ústa. Ještě, že existují stránky jako tyto, kde může obyčejný člověk najít dobré půjčky od solidních firem.

Daniel,
Valašské Meziříčí